Cestovatelské středy v NM | Jiří Kolbaba a Karel Holas
středa 13. 3. 2019 od 19:00Národní muzeum (nová budova), Praha
Předprodej byl ukončen
V moderovaných besedách cestovatel Ruda Švaříček představuje zajímavé osobnosti v atraktivním prostředí NM. Večery mají příjemnou atmosféru, chvíle zde bývají výjimečné. Osobnosti jsou vybroušené originály, publikum povedeně reaguje.
Jirka přes 20 let tráví každoročně většinu měsíců cestováním po světě. Původním povoláním grafický designér ve světě reklamy je jedním z nejznámějších cestovatelů.
Houslista, zpěvák a tahoun skupiny Čechomor spoluzakládal České srdce, hrál ve skupině ZOO, Tři sestry i Dobrohošť. Spolupracoval na albech A.Stivella, M. Kubišové, J. Dědečka, V. Mišíka, O. Petra i Tiché dohody… Hrál v New Yorku i na Novém Zélandu. Zahraje i v NM?
Cestovatelské středy v NM: Žantovský, Trávníček, Placht - 26. února od 19:00, Národní muzeum (nová budova), Praha
Cestovatelské středy v NM: Kolbaba, Kroc, Švaříček - 5. března od 19:00, Národní muzeum (nová budova), Praha
Cestovatelské středy v NM: Hrdina, Bende, Moša - 26. března od 19:00, Národní muzeum (nová budova), Praha
Cestovatelské středy v NM: Kukura, Černický, Souralová - 2. dubna od 19:00, Národní muzeum (nová budova), Praha
Cestovatelské středy v NM: Šebek, Homola, Macháček - 9. dubna od 19:00, Národní muzeum (nová budova), Praha
Cestovatelské středy v NM: Trojan, Baxa, Merta - 23. dubna od 19:00, Národní muzeum (nová budova), Praha
Cestovatelské středy v NM: Podzimek, Hodan, Jančárek - 30. dubna od 19:00, Národní muzeum (nová budova), Praha
Cestovatelské středy v NM: Šibík, Kejval, A. Mišík - 16. dubna od 19:00, Národní muzeum (nová budova), Praha