Travesti Divoké kočky Staré Město
SHOW / VYSTOUPENÍ / Burlesque / Kabaret

Travesti Divoké kočky Staré Město

čtvrtek 23. října od 19:00
SKC, Staré Město
Vstupenky
od 400 do 420 Zobrazit ceny
prodej do 23. října

Sál

Základní cena 420 Kč

Balkon

Základní cena 400 Kč

O akci

Travesti skupina Divoké kočky z Ostravy přijíždí s celovečerním programem poprvé i do Starého Města u Uherského Hradiště, kde vystoupí 23. října 2025 od 19:00 na sále Sportovního a kulturního centra. Předprodej vstupenek zahájen v síti smsticket.cz

Celovečerní zábavný program je plný nezapomenutelných legračních scének, písniček, známých zpěvaček, krásných kostýmů, situačního humoru, smíchu a je vhodný jak pro ženské tak pánské publikum. Jejich vystoupení se těší stálé větší oblibě a tak si každý divák přijde na své.Přijdte se sami přesvědčit, že na travesti představení není nic špatného a v podání ostravských umělců se budete určitě dobře bavit. Divoké kočky se těší opět na úžasné místní publikum, atmosféru a skvělý večer, který vždy zaplněný sál diváků vytvoří. Přijďte se pobavit i Vy.Na závěr programu Vám členové souboru ukážou svou pravou tvář. Délka představení s přestávkou 180 min.

Vystupující

Travesti Divoké kočky (CZ) – web / fb / insta / youtube

Více informací

Travesti skupina Divoké kočky z Ostravy má oficiálně od svého založení tři členy Martina, Marka a Jindru. Před rokem ale k sobě do týmu pozvali profesionálního kolegu a kamaráda Honzu, který s nimi hlavně vystupuje v kulturních domech v celovečerních programech. Uměleckými jmény to jsou slečna Paloma, Miriam, Sindy a Bohunka De Winter. Pánové si sami vytváří svůj zábavný program 2x do roka včetně písníček, scének, návrhy kostýmů a choreografie. Jezdí po celé České republice, kde vystupují v kulturních domech, sálech a taktéž zavítají občas na akce na Slovensko, Polsko a již 10 let jezdí vystupovat s cestovní kanceláři Valaška z Valašského Meziřičí do Chorvatska na MAKARSKOU na tradiční otvírání a zavírání moře a tak se u diváků řadí jejich vystoupení ke stále větší oblibě. Již pátým rokem pořádají na své domovské scéně v Ostravě oblíbený TRAVESTI PLES v kulturním domě AKORD se známou osobností, doprovodným programem a bohatou tombolou, kde první cenou je vždy dovolená u moře. Na 6. ročníku plesu 2025 vystoupí zpěvák Petr Kotvald. Při svých celovečerních představeních vytváří vždy nezapomenutelnou atmosféru zábavy plnou legračních scének, známých zpěvaček, situačního humoru a hlavně smíchu. Skupina letos v září bude slavit 19 let od svého založení.